יש כמה דברים שחברת הובלות צריכה להציע. לפני הכל, הובלה מהירה, ישירה ובטוחה של כל הפריטים והחפצים מהמוצא אל היעד, בלי יותר מדי בעיות על הדרך.

היא צריכה להציע זריזות ויעילות בכל שלב ושלב של יום ההובלה, מחיר אטרקטיבי והוגן שמתייחס לממוצע המחירים באיזור ולכל המרכיבים שבונים את הצעת המחיר, שירות טוב ואמין עם הקשבה ללקוח ותשומת לב לפרטים הקטנים.

נשמע חלומי? נכון. אבל אם אתם מחפשים הובלות בפתח תקווה תוכלו למצוא בקלות חברה שעומדת בכל התנאים האלו.

מתכננים מעבר דירה?

אם אתם עומדים בפני מעבר דירה וזקוקים לשירות הובלות בפתח תקווה הנה כמה דברים שכדאי לעשות לפני הכל:

1. ערכו רשימה מסודרת של כל הפריטים שאתם צריכים להעביר והוסיפו כמות של ארגזים שתספיק לאריזת פריטים קטנים – הרשימה הזו תאפשר לכם לקבל הצעת מחיר הוגנת ואמינה להובלת הפריטים.

2. זרקו או מיסרו פריטים שאתם לא צריכים להעביר כדי לחסוך את הבלגן והעומס על יום המעבר. התחילו לארוז מספיק זמן מראש כדי שלא תהיו בלחץ ביום המעבר המלחיץ גם ככה.

 

הובלות בפתח תקווה

בחירת חברת הובלה – כך עושים זאת נכון

את חברת ההובלות בפתח-תקווה בוחרים מספיק זמן לפני ההובלה, כדי לאפשר לעצמכם לבדוק הצעות מחיר מחברות שונות ולוודא שאתם עושים את הבחירה הכי טובה. בחרו בחברה שיש לה ניסיון רב בהובלות ושם טוב בקהילה שלכם. בקשו הצעת מחיר מסודרת וקבעו מראש את זמן ההובלה. אם יש צורך במנוף או באמצעים מיוחדים להוביל חלק מהפריטים, ציינו זאת מראש כשאתם מבקשים הצעת מחיר, זה יחסוך תוספות לא צפויות בזמן ההובלה.