חברת "אב-גב" מציעה שירות של אריזה עבור לקוחותיה השונים.

כמו-כן, לאלו שמעוניינים להכין את הריהוט או החפצים בעצמם, למשל עבור מעבר דירה, היא מציעה את המלצותיה בכל מה שקשור לאריזה.

חברתנו מייעצת כיצד כדאי לארוז באופן עצמאי מתוך הידע והנסיון שיש לנו בתחום ומעניקה עצות מקצועיות לאריזה יעילה, שיכולה לסייע הן מבחינת ההגנה על הפרטים כך שלא יינזקו והן מבחינת השמירה על הסדר שלהם ומציאתם ברגע בו הם מגיעים אל הדירה החדשה.

לגבי ספרים ופריטים שבירים, כמו כלי מטבח למשל, אנו מציעים לארוז בקרטונים קטנים עד בינוניים, על מנת שלא יזוזו בהם ויישברו. כמו-כן, במידה והקרטון שביר חשוב לציין זאת עליו. לגבי בגדים וצעצועים המלצתנו היא לארוז בקרטונים גדולים, מאחר והם מצריכים מקום רב.

אנו מבקשים מלקוחותינו להשתדל לא למלא חצי קרטונים וגם לא מעל גובהם המקורי, מאחר ואריזה כזאת תגרום לבזבוז מקום מיותר ולפתיחת האריזות במצבים בהם יהיו מלאים מעל גובהם. מבחינת הסגירה אנו ממליצים להדביק את הקרטונים מלמטה ומלמעלה בנייר דבק עבה, על מנת שלא ייפתחו וכן לרשום עליהם לאיזה חדר הם מיועדים להגיע בדירה החדשה, למשל סלון או חדר שינה.

"אב –גב" דואגת ללקוחותיה בכל הקשור להעברת הציוד וגם בכל מה שמתלווה לכך. המלצות האריזה שהיא נותנת הינן שירות נילווה לשירות ההובלות שחברות הובלה אחרות מספקות בדרך-כלל. לפיכך, אם ייצא לכם לעבור דירה או תרצו להעביר ציוד או ריהוט לעסק או מעסק הביתה כדאי לכם לפנות רק אלינו, מאחר ולנו כל הפתרונות עבורכם בכל הקשור והמתלווה לנושא ההובלה.