בעת מעבר דירה ההתרגשות גדולה. יש המון מה לעשות לצורך המעבר, המון עבודה. העברת כל הריהוט של הבית וכן החפצים השונים בו איננה קלה כלל וכלל ובכדי להקל על כך, אנו כאן נמצאים בשבילכם בכל הכרוך לכך.

חברת "אב-גב" לשירותכם במידה ותצטרכו עזרה באריזה או כל עזרה שקשורה באיזושהי דרך לכל נושא העברת הריהוט בעת מעבר הדירה. האריזות השונות והמגוונות אותן אנו מציעים ללקוחותינו מוצעות עבורם בהתאמה לגודל הציוד וכן לחומר ממנו הוא עשוי במידה והוא שביר.

בין האריזות שאנו מציעים יהיו כאלו שעשויים מניילון עם בועות אוויר לעטיפה של ספות, מזרונים ושידות וכן קופסאות מקרטון קשיח ונייר, שמיועדות להגנה מלאה של החפצים, אותם אתם מעוניינים להעביר. אצלנו בחברה ההובלה עצמה מתבצעת במשאית סגורה ומבוטחת בפוליסת ביטוח של סחורה מועברת. אנו מקפידים לשלוח הצעת מחיר בכתב לגבי ההובלה עם ציון של מחיר כולל מע"מ.

בעת מעבר דירה מאוד חשוב לבדוק נושאים אלו וכך גם לוודא מה קורה במידה והתכולה לא נכנסת למשאית אחת. אצלנו החברה מצויידת בצי של משאיות, מה שיכול לספק פתרון מצויין עבור מקרה מסוג זה. לחברתנו ממליצים רבים, אותם ניתן לראות גם באינטרנט ועל כן צברה מוניטין והפכה למותג ושם בתחום. אנו מספקים שירותי נגרות של פירוק והרכבה עבור ההובלה עצמה ובעת שהציוד לא נכנס דרך הדלת גם לזה אנו דואגים למצוא פתרון באמצעות ציוד המינוף שלנו. לפיכך, "אב-גב" היא הפתרון האידיאלי עבור כל מי שמעוניין בחברת הובלות בעת מעבר דירה. הפתרונות שלנו הם הפתרונות הטובים ביותר ויוכלו לספק עבורכם מענה בכל הקשור לכך.